0536 826 44 15 - bilgi@pethomeveteriner.com

Sunduğumuz Hizmetler

Muayene - Check Up

Muayene - Check Up

Pethome Veteriner Kliniğinde kedi, köpek ve süs kuşları başta olmak üzere tavşan, hamster, yabani kanatlılar, çiflik hayvanlarının muayeneleri yapılmaktadır.
Aşı Uygulaması

Aşı Uygulaması

Pethome Veteriner Kliniği bünyesinde, küçük dosylarımızın her türlü aşıları yapılmakta ve kullandığımız hasta kayıt programı sayesinde aşı tekrarlama zamanları hayvan sahiplerine telefon ya da sms yoluyla bildirilmektedir.
Mikroçip Uygulaması

Mikroçip Uygulaması

Pethome Veteriner Kliniği bünyesinde, gerçekleştirilen mikroçip uygulaması, aşı uygulaması gibi kısa bir süre içinde küçük dostunuzun deri altına özel enjektörü ile yerleştirilmektedir.
Veteriner Laboratuvar

Veteriner Laboratuvar

Pethome Veteriner Polikliniği bünyesinde laboratuvarlarımızı doğru teşhise ulaşmak için yeni nesil analiz cihazlarımızla donattık. Kliniğimizde, hematolojik, biyokimyasal, serolojik, mikrobiyolojik muayeneler yapılmaktadır.
Bilgisayarlı Röntgen DR

Bilgisayarlı Röntgen DR

Pethome Veteriner Kliniği bünyesinde bilgisayarlı röntgen (DR) cihazımızla direkt ve indirekt (kontrastlı) görüntüler alınmaktadır. Cihazımızla çekilen görüntü saniyeler içerinde bilgisayara ulaşmaktadır ve bazı operasyonlar için (TTA, TPLO vb.) gerek ölçümler yapılabilmektedir.
Veteriner Endoskopi

Veteriner Endoskopi

Pethome Veteriner Kliniği bünyesinde, evcil hayvanlarda endoskopik muayenenin yapılmaktadır.
Veteriner Ultrason

Veteriner Ultrason

Pethome Veteriner Kliniği bünyesinde kedi, köpek, tavşan, at ve çiftlik hayvanları için özel programlanmış ultrason ile gebelik, organ ve sistem muayeneleri yapılamktadır.
Veteriner Diş

Veteriner Diş

Pethome Veteriner Kliniği bünyesinde diş taşı temizliği, diş çekimi, peridontal hastalıkların tedavileri, orthodontik cerrahi işlemleri yapılmaktadır.
Veteriner Göz

Veteriner Göz

Pethome Veteriner Kliniği bünyesinde, evcil hayvanların göz hastalıklarının tanısı için gerekli olan veteriner hekinliğe özgü test ve cihazlar bulunmaktadır.
Cerrahi Uygulamalar

Cerrahi Uygulamalar

Pethome Veteriner Kliniğide, küçük dostlarımızın tüm ortopedik, jinekolojik ve yumuşak doku operasyonları yapılmaktadır. Kliniğimizde her türlü cerrahi operasyon ameliyathanemizde steril şartlar altında yapılmaktadır.
Yoğun Bakım

Yoğun Bakım

Pethome Veteriner Kliniği bünyesinde, küçük dostlarımızın operasyon sonrasında yada tedavisi gerektiren durumlarda, veteriner hekim gözetiminde yoğun bakım yada hospitalizasyonu yapılmaktadır.
Pet Kuaför

Pet Kuaför

Pethome Veteriner Kliniği bünyesinde küçük dostlarımıza kuaför hizmetleri sunmaktayız. Kuaför hizmetlerimiz, Makas ve Makine Tıraşı, Banyo, İlaçlı Banyo, Anal Kese Temizliği, Tırnak Kesimi.
Pet Shop

Pet Shop

Kliniğimiz bünyesinde, küçük dostlarınızın ihtiyaç duyduğu mama, kedi kumu, tasma ve aksesuarlar yanısıra, reçeteli mamalarda bulunmaktadır.
PETHOME VETERİNER KLİNİĞİ Cennet Mahallesi Barbaros Caddesi No: 1 Küçükçekmece - İstanbul Gsm: 0536 826 44 15 E-posta: bilgi@pethomeveteriner.com Web: www.pethomeveteriner.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Bizi Arayın