0536 826 44 15 - bilgi@pethomeveteriner.com

Bize Ulaşın

PETHOME VETERİNER KLİNİĞİ Cennet Mahallesi Barbaros Caddesi No: 1 Küçükçekmece - İstanbul Gsm: 0536 826 44 15 E-posta: bilgi@pethomeveteriner.com Web: www.pethomeveteriner.com PETHOME VETERİNER KLİNİĞİ RANDEVU Polikiniğimiz randevu sistemi ile çalışmakatadır. Randevu almak için bizlerle Whatsapp yada telefon yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Randevusuz hastalara polikliniğimizin acil bölümde hizmet verilmektedir. ÇALIŞMA SAATLERİMİZ Pethome Veteriner Polikliniği küçük dostlarımıza en iyi hizmeti sunabilmek için acil veterineri kliniği olarak 7/24 hizmet vermektedir. Küçük dostlarımızın bütün sağlık sorunlarında ve aklınıza takılan sorularla ilgili bizlerle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Harita

PETHOME VETERİNER KLİNİĞİ Cennet Mahallesi Barbaros Caddesi No: 1 Küçükçekmece - İstanbul Gsm: 0536 826 44 15 E-posta: bilgi@pethomeveteriner.com Web: www.pethomeveteriner.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Bizi Arayın